Stowarzyszenie Sympatyków Kultury Ludowej "Otwórz sie na folklor"

Strona główna > Aktualności > Wielkopolski Bat - Wronki 2018

Wielkopolski Bat - Wronki 2018


Wronki, 20 sierpnia 2018


Szanowny Państwo,

Drodzy Instruktorzy,

            Ogólnopolski Turniej Tańców Polskich o „Wielkopolski Bat” obchodzi w tym roku swój pierwszy mały jubileusz. W dniu 20 października 2018r. odbędzie się bowiem piąta edycja tej imprezy, która nieprzerwanie ma miejsce we Wronkach. Serdecznie zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu.  To bowiem Państwo i Państwa podopieczni, dzięki swej obecności tworzą ten turniej i nadają mu wyjątkowy charakter.

Dołożymy wszelkich starań, aby „Wielkopolski Bat” pozostawił u Państwa jedynie piękne wspomnienia. Dzięki wsparciu Burmistrza Miasta i Gminy Wronki, a także za sprawą organizatorów: Stowarzyszenia Sympatyków Kultury Ludowej „Otwórz się na folklor”, Wronieckiego Ośrodka Kultury, Wronieckiego Stowarzyszenia Kultury,  oraz Zespołu Folklorystycznego „Marynia”, Komisji ds. Tańców Polskich Polskiej Sekcji CIOFF® mamy ogromne nadzieje, że sprostamy Waszym oczekiwaniom. Wtedy bowiem wspólnie przyczynimy się do rozwoju tańców polskich i stworzymy wyjątkowe wydarzenie kulturalne.

Mając na uwadze chęć ocalenia od zapomnienia i popularyzację tak bliskich nam tańców wielkopolskich, ponownie, niezwykle mocno, zachęcamy Państwa do przygotowania swoich par do udziału konkurencji TANIEC REGIONALNY.

Z uwagi na ogłoszone na dzień 21 października 2018 r. wybory samorządowe, wszystkie zmagania turniejowe, jak również ogłoszenie wyników i wręczenie nagród odbędą się wyjątkowo podczas jednego dnia – tj. soboty 20 października. Licząc na zrozumienie w tym zakresie, zachęcamy jednocześnie do wzięcia udziału w wyborach, umożliwiając Państwu wyjazd zaraz po śniadaniu w niedzielę.

Wszystkie szczegółowe informacje dotyczące turnieju znajdą Państwo w regulaminie oraz warunkach uczestnictwa. Na zgłoszenia czekamy o 5 października 2018r.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości służymy Państwu swoją pomocą

Hanna Galasińska       e-mail: h.galasinska@folklor.org.pl, tel.: 695 442 684

Jan Galasiński e-mail: j.galasinski@folklor.org.pl, tel.: 601 989 286

 

Licząc na Państwa obecność we Wronkach, w imieniu organizatorów,
serdecznie pozdrawiamy

Hanna i Jan Galasińscy

FORMULARZ ON-LINE


REGULAMIN

WARUNKI UCZESTNICTWA

REGULAMIN-REGIONALNY

WARUNKI UCZESTNICTWA - REGIONALNY

Projekt współfinansowany ze środków Gminy Wronki

Wielkopolski Bat - Wronki 2018

więcej
na temat

Zgłoś pary!

FORMULARZ ON-LINE